izmir travesti resimleritravesti

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні користувачі!

Абонемент наукової літератури запрошує професорсько-викладацький склад, працівників та здобувачів вищої освіти КНУ на виставку літератури, з нагоди Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, яка експонується в читальній залі корпусу 2.

Відкритий перегляд літератури

Шановні користувачі!

Книги – це справжній всесвіт для мрійників. Одні мрійники пишуть про неймовірні історії й небачені світи, інші занурюються в написане, подорожуючи в просторі та часі, не виходячи з дому. Книги володіють унікальною здатністю як розважати, так і навчати людей.

Пропонуємо до вашої уваги відкритий перегляд літератури “Незмірна глибина книг”. Відповідальна Галина Потапова.

Більш детально з виданнями можна ознайомитися на абонементі наукової літератури (корпус 2).

Тематична книжкова виставка

«Мірою інтелекту є здатність змінюватись»
Альберт Ейнштейн.

26 квітня в світі традиційно відзначається Міжнародний день інтелектуальної власності (World IP Day). Цьогорічний World IP Day Всесвітня організація інтелектуальної власності присвятила інтелектуальній власності та Цілям сталого розвитку ООН, аби з’ясувати, як наше спільне майбутнє можна побудувати за допомогою інновацій та креативності.

Цей день надає можливість інформувати громадян про те, як патент, авторське право, товарні знаки впливають на повсякденне життя, роз’яснювати яким чином охорона прав інтелектуальної власності допомагає розвитку творчої та інноваційної діяльності, також сприяє поваги до інтелектуальної власності, визнанню внеску авторів і новаторів у розвиток суспільства.

В Україні з 22 по 26 квітня відбудеться тиждень інтелектуальної власності 2024, організований
Міністерством економіки України та ІР офісом в контексті війни.

Пропонуємо до вашої уваги тематичну виставку «Інтелект як розвиток суспільства». Представлена література з питань охорони та захисту авторського права та суміжних прав, патентного права, засобів індивідуалізації товарів і послуг; література про інноваційні процеси в суспільстві, економіці, про роль науки й науково-технічної діяльності, освіти. Відповідальна Баранова Л.М.

Віртуальний бібліографічний огляд

Шановні користувачі!

Абонемент художньої літератури бібліотеки презентує віртуальний бібліографічний огляд “Книги серії “Бібліотека світової літератури“. Представлені твори відомих авторів, історичні романи, поетичні збірки, повісті, оповідання тощо . Підготувала Ганна Юсупова.

Чекаємо на Вас!

Виставкова робота

Шановні користувачі!

Інформатизація сучасного суспільства і комп’ютеризація різних галузей діяльності вважається сьогодні стратегічним напрямком науково-технічного прогресу, якому під силу рішення важливих соціальних і економічних проблем.

Пропонуємо до вашої уваги тематичну книжкову виставку «Світ комп’ютерної автоматизації». Представлена література з загальних питань комп’ютеризації та більш детальних. А також література з використання комп’ютерних інформаційних технологій у законотворчій сфері, міжнародному бізнесі, економіці, надрокористуванні та будівництві. Відповідальна за виставку Галина Потапова.

Письменники-ювіляри 2024

Виставку підготувала Ганна Юсупова

Культурна спадщина України

Шановні користувачі!

15 квітня, весь світ святкує Міжнародний день культури!
World Day of Culture було засновано на честь прийняття 15 квітня 1935 року міжнародного договору «Про охорону художніх і наукових закладів та історичних пам’яток» , відомого ще як Червоний Хрест Культури.
Це перший в історії міжнародний договір про захист культурної спадщини, який встановив пріоритет захисту культурних цінностей перед військовою необхідністю.

До вашої уваги пропонуємо віртуальний бібліографічний огляд літератури з фонду бібліотеки “Культурна спадщина України“. Відповідальна Лариса Хлебнікова.

День геолога

Шановні користувачі!

Щорічно в першу неділю квітня відзначають професійне свято всі працівники геології, геофізики, геодезії та картографії України. Це свято називається День геолога.

Геологія відіграє істотну роль в багатьох сферах економіки. Практично немає галузі людської праці де б геологічні науки не знаходили свого застосування.  Суспільний добробут потребує надійного постачання енергії та мінеральних ресурсів, забезпечення питною водою, а також виробництва харчів. При щорічному зростанні попиту на мінеральні ресурси, робота у геологів є завжди. І від їх роботи багато в чому залежить добробут розвитку економіки країни.

Пропонуємо до вашої уваги віртуальний бібліографічний огляд літератури «Професія – геолог». Відповідальна Людмила Баранова.

“Гармонія духу і слова” (до 215-річчя від дня народження М.В. Гоголя)

Шановні користувачі!

Микола Гоголь – один із найбільш знаних українців у світі, письменник, що подарував такі безсмертні твори як «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Миргород», «Мертві душі», «Вій», «Ревізор», «Тарас Бульба» та інші, які перевидаються в багатьох країнах світу, за ними знімаються кінофільми й ставляться спектаклі.
Ніхто до і після Гоголя так широко, психологічно переконливо і яскраво не висвітлював українське життя, знайомлячи з ним сотні мільйонів читачів по всьому світі, і змусив полюбити культуру, мову, звичаї та традиції нашого народу.

До 215-річчя від дня народження видатного письменника М. В. Гоголя абонемент художньої літератури підготував книжкову виставку «Гармонія духу і слова». Представлені твори Миколи Гоголя та література про життя і творчість письменника. Відповідальна Ганна Юсупова.

Шевченківські дні у бібліотеці!

Шановні користувачі!

Пропонуємо долучитися до читання творів Тараса Шевченка, огляд картин, перечитати його біографію. До вашої уваги віртуальний бібліографічний огляд літератури “Вічний як народ” з фонду бібліотеки. Підготувала Наталія Шапран.

Пам’ятаємо скільки часу, людей та сил боролися за нашу свободу!